Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Kowale Oleckie

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Witosa

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

399 000 zł300 m² 1 330 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny w centrum Kowal Oleckich ul. Witosa. Oferujemy na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny położony w bardzo dobrej lokalizacji w miejscowości Kowale.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Na sprzedaż przytulna, bezczynszowa kawalerka o powierzchni całkowitej około 24 m2, o powierzchni użytkowej 14.50 m2, położona w Kowalach Oleckich na Osiedlu Cegielnia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie na parterze 46 m Kowale Oleckie Niski koszt utrzymania Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m położone na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku przy ul. Kościuszki 82a.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 743 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż komfortowy i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 108,50 m2, położony na działce o powierzchni 2743 m2, w gminnej miejscowości Kowale.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Budynek użytkowy Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

995 000 zł25 600 m² 38,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:25 600 m²

Na sprzedaż obiekt cegielni, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 65, na trasie Olecko-Gołdap. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

590 000 zł210 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Na sprzedaż duży, dwupoziomowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 210 m2 , położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Dom po kapitalnym remoncie, został.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 451 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 140 m2, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie przy ulicy Kościuszki. Nieruchomość usytuowana jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

590 000 zł722 m² 817,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 439 m²

Na sprzedaż nieruchomość inwestycyjna, budynek produkcyjno-magazynowy o powierzchni zabudowy 722 m2. Obiekt położony jest w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki, przy drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

55 000 zł1 845 m² 29,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż cztery działki rolno-budowlane o powierzchniach od 1845 m2 do 2948 m2, położone w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość usytuowana jest na obrzeżach.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Witosa

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

200 000 zł2 400 m² 83,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do działki dojedziesz wklejając w Google Mapa 54.163433, 22.423021 Na sprzedaż 10 działek pod zabudowę szeregową (numery ewidencyjne   .

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

549 000 zł142 m² 3 866,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:7 554 m²

Na sprzedaż duży, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej około 142 m2, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Dom został wybudowany z cegły oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

499 000 zł206 m² 2 422,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:792 m²

Rezerwacja! Na sprzedaż duży, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 206 m2, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Budynek został wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

55 000 zł24 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

55 000 zł1 845 m² 29,81 zł/m²

 

 

 

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

499 000 zł206 m² 2 422,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:792 m²

Na sprzedaż duży, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 206 m2, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Budynek został wybudowany w 2000r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

299 000 zł140 m² 2 135,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 451 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Kościuszki

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

55 000 zł1 042 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Prezentujemy Państwu własnościową działkę budowlaną o pow. 1042 m2 położoną w centrum Kowal Oleckich. Działka narożna położona jest w znakomitym miejscu, przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

590 000 zł210 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 743 m²

Na sprzedaż komfortowy i energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 108,50 m2, położony na działce o powierzchni 2743 m2, w gminnej miejscowości Kowale Oleckie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

349 000 zł140 m² 2 492,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 451 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

590 000 zł722 m² 817,17 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:3 439 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

849 000 zł115 m² 7 382,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 743 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

55 000 zł1 845 m² 29,81 zł/m²

 

 

 

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

590 000 zł210 m² 2 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

890 000 zł115 m² 7 739,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 743 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

995 000 zł5 346 m² 186,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:25 600 m²

Na sprzedaż obiekt cegielni, położony w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Nieruchomość zlokalizowana jest przy drodze krajowej nr 65, na trasie Olecko - Gołdap. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

159 000 zł48 m² 3 319,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:599 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 48 m2, położony w Kowalach Oleckich przy ulicy Gołdapskiej. Dom wybudowany z czerwonej cegły, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

55 000 zł1 845 m² 29,81 zł/m²

 

 

 

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

690 000 zł210 m² 3 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 245 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Polna

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

90 000 zł1 460 m² 61,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

* działka budowlana 1460m2 - Kowale Oleckie * Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą działki budowlanej w miejscowości Kowale Oleckie. Działka położona jest w cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

265 000 zł74 537 m² 3,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy na sprzedaż grunty rolne o pow. 7,4537 ha położone w gminnej miejscowości Kowale Oleckie. Nieruchomość rolna w bardzo dobrej kondycji, utrzymywana jako łąki, koszone co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

135 000 zł49 m² 2 743,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49.2 m2, położone przy ulicy Wspólnej, w gminnej miejscowości Kowale Oleckie, powiat olecki. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Polna

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

90 000 zł1 460 m² 61,64 zł/m²

 

 

 

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

550 000 zł160 m² 3 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 897 m²

Kowale Oleckie, gmina Kowale Oleckie, na sprzedaż zabudowana domem działka o powierzchni 3897m2, proponujemy Państwu zakup zagospodarowanej działki o powierzchni 3897m2, zabudowanej domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

109 000 zł40 m² 2 691,36 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kowale Oleckie, ul. Kościuszki - 40,5m2 / 2 pokoje Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania bezczynszowego w miejscowości Kowale Oleckie przy ulicy Kościuszki 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Witosa

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

650 000 zł230 m² 2 826,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Rezerwacja - wolnostojący - działka 3000m2 Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego na obrzeżach miejscowości Kowale Oleckie. Dom położony na dużej działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

50 000 zł40 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie bezczynszowe 40m2, mieszczące się przy głównej ulicy Kościuszki 82. Położone w zadbanym budynku mieszkalnym w cichej okolicy. W skład mieszkania wchodzi piwnica pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

350 000 zł175 m² 2 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Dom jednorodzinny gotowy do wprowadzenia! Atrakcyjny dom mieszkalny o powierzchni ok.175m2 zlokalizowany na spokojnym osiedlu domów jednorodzinnych w Kowalach Oleckich. Budynek mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Kowale Oleckie

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

3 500 zł141 m² 24,82 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Powierzchnia działki:-

Oferujemy do wynajęcia budynek parterowy o powierzchni 141 m2, położony w miejscowości Kowale Oleckie. Nieruchomość o przeznaczeniu handlowo-usługowym. Na powierzchnię budynku składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

230 000 zł856 m² 268,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:760 m²

Zadbany pietrowy dom z 1981 roku w zabudowie blizniaczej z piwnica - garazem, budynkiem gospodarczym 18.4m2 i ogrodem Cala powierzchnia wraz z budynkiem wynosi 856m2. Do domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwiatowa

Kowale Oleckie,warmińsko-mazurskie

280 000 zł77 m² 3 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:60 m²

Zadbany pietrowy dom z 1981 roku w zabudowie blizniaczej z piwnica - garazem, budynkiem gospodarczym 18.4m2 i ogrodem 60 m2. Do domu o powierzchni 77 m2 prowadza zewnetrzne schody.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij